Aksident i rende ne Devoll

Një aksident i rëndë me vdekjen e një gruaje ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Miras të Devolli.
Burime nga policia thanë se një grua 70 vjeçe me inicialet L. K., ka humbur jetën pasi është përplasur nga një karrocë.
E moshuara fillimisht është dërguar në spital, por ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.
Policia e cila mbërriti në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet dhe ka ndaluar 41-vjeçarin me inicialet S. S., që po drejtonte karrocën me kalë.

loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *