Berisha: Kryeministri në spital për mbidozë

“Kryeministri Edi Rama ka kaluar një natë mjaft të sikletshme pasi ka patur shqetësime shëndetësore dhe ka përfunduar në spital”.

Ky është mesazhi që ka publikuar ish kryeministri Sali Berisha në rrjetin social, teksa i referohet një mesazhi të ardhur nga “qytetari dixhital”.

Sipas denoncuesit, eskorta e kryeministrisë i është drejtuar një spitali privat në rrugën e “Kavajës” pasi kryeministri është ndier keq. Shkak për këtë situatë, sipas mesazhit që ka publikuar Berisha, është një overdozë (droge).

Rama nje nate te sikletshme, ne urgjence nga overdoza!

Qytetari dixhital informon se Noriega mbreme ne ora 22:48 minuta shkoi me urgjence ne spital per shkak te overdozes!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Thu 22:48.Zoti berisha pershendetje. Verifikoni se eskorta e kryeministrit baskhke me ambulancen po i drejtohen spitalit amerikan tek rruga e kavajes. Thon qe ka kaluar overdoze. Anonim ju lutem”/Express/

 

 

loading...

Lini një Përgjigje