Bes Kallaku pjesë e Tv Klan

Bes Kallaku larghet nga Top Channel për të shkuar tek Tv Klan
Është konfirmuar tashmë që ai do të jetë në prezantimin e “Kënga Magjike” së bashku me moderatorin Ardit Gjebrea, aktorin Erion Isai dhe dy moderatoret bukuroshe Nevina Shtylla dhe Arjola Shehu.

Megjithatë duket se do e shohim edhe diku tjetër, pikërisht në emisionin “C’est la vie” të moderatores Marina Vjollca ku duket se do të këndojë.
Ka qenë doktori i vipave Skerdi Faria, i cili i ka zbuluar këtë të fshehtë Besit, duke i publikuar bisedat që kishin bërë së bashku.
Megjithatë nuk dihet nëse kjo bisedë ka qenë një shaka mes tyre apo Besi vërtet do të jetë pjesë e këtij programi.

loading...

Lini një Përgjigje