Xhesika

Bruno dhe Xhesika

Nuk ka shumë kohë që ata kanë deklaruar se tashmë kanë nisur një histori dashurie, madje kishin vendosur që dashurinë e tyre ta gravonin në trup përmes tatuazheve të njëjta.
Por si duket kaq e pati. Bruno dhe Arta Nitaj e njohur si Xhesika sipas disa thashethemeve më nuk janë bashkë. Madje ka qenë vet Arta që ka dhënë një pistë të tillë.
Ajo nuk e ka shpërndarë këngën më të re të Brunos ku edhe vet është pjesëmarrëse.
Si duket Bruno për Artën është thjesht e shkuar e harruar

loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *