Eksploziv në Vlorë, shpërthen një makinë, plagoset një person

Një shpërthim raportohet të ketë ndodhur pranë godinës së Institutit të Sigurimeve Shoqërore në Vlorë.
Mësohet se automjeti me targë AA298SL ka qenë në ecje e sipër kur ka shpërthyer.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe paraprakisht mësohet se ka mbetur i plagosur një person, konkretisht drejtuesi i automjetit.

loading...

Lini një Përgjigje