Connect with us

Horoskopi

Horoskopi ditor për diten e hene – 11. dhjetor 2017

Published

on

DASHI21. mars – 20. prill
Do futeni ne një faze te re sot ne jetën tuaj ne çift. Marrëdhënia me partnerin do ketë goxha përmirësime. Mundohuni te përfitoni sa te mundni! Për beqaret dita do jete mjaft e favorshme dhe e mbushur me premtime. Do jete gabim i pafalshëm nëse ju nuk përfitoni deri ne maksimum. Do bëni investime te mira te cilat do ua rritin te ardhurat. Do zgjidhni edhe një problem.

DEMI21. prill – 21. maj
Nëse jeni ne çift partneri do iu surprizoje dhe do ua ndryshoje tërësisht jetën. Ndihmojeni edhe ju me imagjinatën tuaj. Me ne fund do shpëtoni nga rutina! Beqaret do jene ne kërkim te emocioneve te forta dhe drithëruese, por kur t’iu jepet rasti do e keni te vështirë te angazhoheni. Sektori i financave nuk do jete shume i mire por ka mundësi te merrni një kompensim nga një pune e bere.

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Mos mendoni se jeta juaj ne çift është e shkëlqyer dhe asgjë nuk mund ta prishe ambientin e krijuar. Tregohuni pak me dyshues dhe do e shihni qe gjerat do shkojnë me mire. Nëse jeni vete, do futeni ne një etape te re me perspektiva te reja. Venusi do iu beje me tërheqës dhe joshës. Marsi do iu nxite te shmangni shpenzimet e mëdha. Nëse do iu duhet te bëni investime bëjini me kujdes.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik
Për shkak se do flirtoni me shume sesa duhet me dike dhe partneri do iu shohë, do lindin mjaft debate. Kujdes sepse gjerat mund te shkojnë edhe me keq sesa mendoni. Beqaret do e kenë me te vështirë te ndërtojnë një lidhje gjate kësaj dite. Dielli do iu beje te keni një rritje te konsiderueshme te financave, por ju nuk do dini t’i mbani duke shpenzuar pa limit. Kujdes!

LUANI23. korrik – 22. gusht
Urani do iu beje me te paduruar sot dhe me humor te keq. Beni kujdes,sepse me shume se kurrë duhet te vendosni bashkëpunimin me partnerin. Beqaret, shume te zënë me punën, familjen dhe aktivitete te tjera nuk do kenë fare energji dhe dëshirë për te filluar një romance. Probleme financiare nuk do keni dhe do e jetoni qetësisht këtë te hënë. Kujdes vetëm me shpenzimet.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator
Meqë asnjë planet nuk prek drejtpërdrejt lidhjen tuaj, pritet një përmirësim dhe ngrohje e ambientit. Do ndiheni me mire pranë atij qe doni. Disa do bëjnë çmos te largojnë edhe rutinën! Beqaret do kenë shume mundësi për takime dhe tek njeri prej tyre do takoni dashurinë e vërtetë. Përfitoni nga dita e sotme për te blere diçka qe iu ka pëlqyer. Financat do jene te mira.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor
Persë i përket dashurisë ne çift, ajo nuk do iu mungoje aspak. Partneri juaj do kujdeset mjaft për ju dhe do iu ledhatoje se tepërmi. Beqaret nga ana tjetër do jene paksa te ndikuar negativisht nga influenca e Plutonit. Gjithsesi mos i humbi shpresat sepse pas pak do linde serish dielli. Ekuilibri financiar rrezikon te tronditet mjaft nga Saturni. Mos u alarmoni por mundohuni t’i menaxhoni me mire ato.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor
Beqaret qe kërkojnë aventura do jene te favorizuar. Mjafton qe ju ta doni te bëni për vete dike dhe ai do shtrihet ne shtratin tuaj. Nëse jeni ne çift, kjo dite nuk do jete dhe aq e qete. Kujdes nga takimet qe do bëni sepse mund te tentoni edhe tradhtitë. Jupiteri do iu sjelle fat ne sektorin financiar dhe do bëni një riorganizim te buxhetit. Përfitoni se me shume nga kjo dite sepse nuk do jete çdo dite kështu.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor
Ju qe keni një lidhje dhe ndiheni te lumtur për këtë, Plutoni do iu sjelle një fllad romantizmi. Nga ana tjetër, nëse marrëdhënia juaj me partnerin është nuk po shkon si duhet, mund te ketë edhe ndonjë ndarje. Beqaret duhet te përfitojnë nga mundësitë qe do iu jepen për te bere takime. Do njiheni me dike serioz por te mrekullueshëm. Mos jepni hua sepse do iu duhen shume paratë. Ruajini!

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar
Për shkak te mungesës se ndikimit te planetëve qe sillnin probleme ne jetën tuaj ne çift, pjesa me e madhe prej jush do kalojnë një dite te këndshme. Edhe nëse keni pasur probleme me komunikimin gjerat do te zgjidhen. Ju beqare qe po kërkoni me ngulm ndjenjat e forta do keni fat. Me financat do keni probleme, por pa pasoja te renda. Mundohuni te tregoheni me te matur me shpenzimet.

UJORI21. janar – 19. shkurt
Lumturi e garantuar ne çift sot. Ata qe kohet e fundit kane pasur zënka duhet te përfitojnë për t’u pajtuar. Ata qe janë lidhur rishtas do jene me te qete. Beqaret fale mbështetjes qe do iu japë Venusi do enden ne një det te ngrohte dashurie. Mos shkoni shume thelle qe tani sepse ka rrezik te mbyteni. Problemet financiare do te zgjidhen një nga një, por e keqja me e madhe është se ju shpenzoni tepër.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars
Mjedis i sotëm do jete mjaft i përshtatshëm për dashurinë e çifteve. Marrëdhënia me atë qe dashuroni do te përforcohet dhe ndjenjat do jene me te thella. Beqaret do e kuptojnë me mire se jeta është shume e bukur sepse do takojnë personin qe aq shume kishin ëndërruar. Nëse keni probleme me financat gjeni me pare arsyen qe me pas te merrni masat e duhura. Analizoni çdo gjë me kujdes!

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Horoskopi

Horoskopi ditor për diten e premte – 20. prill 2018

Published

on

DASHI21. mars – 20. prill
Sot çiftet më të rrezikuara janë ata që kanë pasur diskutime në të kaluarën. Edhe ata që janë të lidhur me një person prej shumë kohësh do të sulmohen nga shumë dyshime. Beqarët nuk duhet të humbasin shanset e mira, duhet të dëgjojnë zemrën e tyre. Ju jeni plot dinamizëm dhe mund të lëvizni disa situata në punë!

DEMI21. prill – 21. maj
Venusi është në pozicion të mirë me shenjën tuaj dhe do ju ndihmojë në sektorin e dashurisë! Ata që janë në çift do të tundohen të jenë të hapur për të shfaqur dashurinë, por rreziku i humbjes së çdo gjëje është i lartë. Beqarët do të jenë më të ndjeshëm dhe intuitivë se zakonisht, më mirë vetëm bëni gjërat që ju dëshironi. Situata për aktivitetin tuaj profesional po ndryshon dhe lëviz drejt një periudhe rregullimi.

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Një Hënë shumë pozitive sot do t’ju lejojë të sqaroni qëndrimet tuaja dhe të provoni qasje të reja, veçanërisht nëse keni liruar veten nga një lidhje. Beqarët janë duke e rimarrë veten nga një ndarje dhe sot ata mund të takojnë një dashuri të re. Ju keni arritur deri tani të qëndroni në kreshtën e valës, mos u shqetësoni, së shpejti gjithçka do të jetë shumë më mirë në punë.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik
Disa çifte në krizë mund të vënë në dyshim ndjenjat e tyre. Vetëm lidhjet me të vërtetë të forta do të dalin mirë, por kini kujdes që mos të humbni durimin. Kush është vetëm do të vendoset të vazhdojë një rrugë që tashmë ka filluar me një mik. Ndikimi i planetëve është pozitiv për projektet e reja, surpriza të mundshme edhe për financat.

LUANI23. korrik – 22. gusht
Mundohuni të mos jeni shumë pesimist dhe të mësoni të shihni të mirën edhe kur keqkuptoheni në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do jenë të angazhuar me ftesat për takime me njerëz të rinj dhe mund të takojnë edhe shpirtin e tyre binjak. Ju mund të merrni një detyrë veçanërisht të rëndësishme në punë, por edhe shumë të vështirë. E gjitha varet nga zgjedhjet tuaja.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator
Sot ju do të filloni drejt zgjidhjeve të rëndësishme në dashuri. Megjithatë, mos bëni vërejtje të gabuara për të dashurin/ën tuaj nëse doni të gjeni një pikë takimi. Nëse jeni vetëm dhe nuk keni një dashuri të qëndrueshme, shijoni bukurinë e të qenit të lirë. Mos harro humorin e mirë dhe optimizmin, këto janë dy aspekte themelore për të prezantuar më mirë veten në të ardhmen.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor
Disa situata të dashurisë në të kaluarën tuaj do të shfaqen përsëri para jush, por jini të kujdesshëm! Ju do të tundoheni nga njerëz ziliqarë, mos i jepni shantazh. Nëse jeni vetëm, sot ju mund të bëni zgjedhje të reja, do të keni takime të këndshme që do t’ju japin aq shumë qetësi. Një ditë plot kënaqësi dhe mirënjohje në aspektin profesional, sot nuk nënshkruhen kontrata të rëndësishme.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor
Kush është tashmë në çift duhet të shmangë diskutimet me partnerin/en, Venusi në opozitë ka sjellë tensione, por ju do të jeni në gjendje t’i tejkaloni ato. Beqarët do të jenë në gjendje të gjejnë zgjidhje të përshtatshme nëse duan të ndjekin marrëdhënie të vështira. Mund të mendoni për një projekt të ri, tani ju jeni të lirë të lëvizni në situata më stimuluese për kreativitetin tuaj.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor
Bukuria juaj gjatë kësaj periudhe do të ketë kompetenca magjike. Ju do të jeni në gjendje të diskutoni për zgjedhjen e punës me partnerin/en, pa shkëputjen e një rrëmuje! Për zemrat e vetmuara do të ketë shumë rrethana me fat për t’u kapur për të njohur një person të rëndësishëm. Ju duhet të pranoni ndryshime të reja në jetën tuaj profesionale dhe e ardhmja ushqen perspektiva të rëndësishme.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar
Së fundi do të gjeni një pagesë të mirë personale dhe veprimtaria e Venusit do t’ju ndihmojë të gjeni përsëri dashurinë. Por përpiquni të shmangni diskutimet. Periudhë me fat për ata që duan të krijojnë njohje të reja, të cilët janë vetëm, do të bëjnë takime të mbushura me pasion. Është koha e duhur për të kontaktuar njerëzit e duhur lidhur me punën. Shkoni përpara për propozime të reja.

UJORI21. janar – 19. shkurt
Periudhë për verifikimin e ndjenjave, por mos u jepni pas tundimit për t’u mbyllur në vetvete! Mbani nën kontroll nëngrupin tuaj të nervozizmit dhe xhelozisë. Për beqarët sot do të ketë një ditë e mirë, por edhe nëse ju pëlqen dikush, mos nxitoni t’i shprehni ndjenjat! Yjet janë të favorshëm dhe gjatë kësaj periudhe do të merrni disa avantazhe, por kushtojini kujdes parave, keni shpenzuar shumë!

PESHQIT20. shkurt – 20. mars
Sot ju mund të merrni një hap të rëndësishëm në jetën sentimentale, por ju jeni të detyruar të jetoni të gjitha situatat e tepërta, prandaj kini kujdes! Është një ditë e preferuar për takime të reja dhe nëse jeni vetëm, parashikohen ndryshime në horizont. Është një moment i rëndësishëm për ata që janë ambiciozë ose aspirojnë për të arritur qëllime më të mira.

Continue Reading

Horoskopi

Horoskopi ditor për diten e enjte – 19. prill 2018

Published

on

DASHI21. mars – 20. prill
Shqyrtoni me vëmendje marrëdhënien tuaj në çift, por mbani nervat të qëndrueshme. Disa shqetësime në dashuri do t’ju bëjnë të mendoni, të përpiqeni të zbuloni gjithçka që është në zemrën tuaj. Beqarët do të kenë ftesa të shumta takimesh, por do të mendohen mirë për të zgjedhur. Në vendin e punës mund t’ju duhet të merreni me njerëz që nuk ju lënë shumë hapësirë.

DEMI21. prill – 21. maj
Sot ju mund të doni në dashuri gjithçka që nuk keni qenë në gjendje të jepni deri tani dhe të tregoni se jeni të gatshëm për ta lënë mënjanë për partnerin/en. Për beqarët po vijnë udhëtime dhe dalje me miqtë, ata që janë në kërkim të dashurisë së vërtetë do të duhet të presin. Me shumicën e planetëve që ju mbështesin, ju nuk duhet të keni frikë: mund të ktheheni në fitim!

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Qielli i mirë për binjakët për sa i përket ndjenjave. Ditë e madhe për çiftet që do të kenë një kuptim të përsosur në dialog. Beqarët do të jenë në gjendje për të përmbushur një dashuri të madhe, edhe nëse ata nuk shpresojnë për shumë! Sot ju mund të merrni lajme të mira në punë, një propozim të favorshëm, por mos e tërhiqni shumë litarin.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik
Një periudhë me tensione të mëdha, por keni Jupiterin të favorshëm, ju duhet të kundërshtoni një sëmundje të caktuar që është brenda jush dhe çon në përçarje me mjedisin rrethues, madje edhe me njerëzit që janë pranë jush. Për beqarët parashikohet një ditë e qetë, pa ndonjë takim interesantë. Mos u habisni nëse gjërat bëhen pak të mundimshme në punë, ato vijnë gjithsesi edhe nëse kërkon kohë.

LUANI23. korrik – 22. gusht
Mos merrni asgjë për të dhënë dashuri, pasi këto ditët e fundit në shumë raste ju jeni dorëzuar dhe ndiheni shumë larg nga partneri/ja juaj. Nëse doni një afrim, ju duhet të largoni mënjanë dyshimet! Beqarët do të refuzojnë të mbajnë një histori të pakuptimtë, më mirë të jenë vetëm! Do të keni çështje financiare për të mbajtur nën kontroll, të jeni të kujdesshëm për të mos kompromentuar të ardhmen tuaj.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator
Perspektivat e reja po hapen: ata që janë angazhuar për një kohë të gjatë mund të kenë disa lajme të mrekullueshme dhe të bukura. Çiftet që duan të zgjerojnë familjen tashmë mund të hedhin hapat. Ditë e rëndësishme për beqarët, marrëdhëniet ndërpersonale do të përmirësohen. Do të keni mundësi të mëdha për të vënë në punë aftësitë tuaja, dita premton të jetë interesante.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor
Pasiguria ju bën nervozë. Shumë do të lirohen nga një histori që është bërë e padurueshme, të tjerët do të vazhdojnë të rezistojnë. Zemrat e vetmuara, kanë kohën e përshtatshme për t’i dhënë hapësirë dashurisë dhe emocioneve! Nëse jeni duke kërkuar poste të reja ju do të keni atë që duhet për t’ju ofruar, por nuk është e sigurt që jeni të vendosur ta bëni këtë.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor
Ditë e mbytur, ndjenjat nuk shkojnë mirë dhe keni shumë dyshime rreth një historie që ka shkuar keq për disa kohë. Kërkoni qartësi në zemrën tuaj përpara se të ndërmerrni hapa të rëndësishëm. Ata që janë vetëm për një kohë të gjatë do të shohin shumë mundësi të mira që kalojnë, kapni të drejtën! Periudhë aktive nga këndvështrimi i biznesit, do të keni kënaqësi të mëdha dhe do të njiheni për meritat.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor
Me gjithë hënën në opozitë, sot do të keni rikonfirmime në dashuri që do t’ju japin forcë të madhe. Zgjidhni një diskutim për të sjellë harmoni në një nivel sentimental. Beqarët do të jetë interesantë dhe intrigues, rrezatimi i tyre do të tërheqë arritje të reja. Ju do të keni shumë mundësi të mira për të demonstruar aftësitë tuaja dhe t’ju bëjnë të vlerësoni kolegët dhe eprorët.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar
Shumë prej jush kanë vënë në pikëpyetje dashurinë e tyre, por zemërimi i përcaktuar nga Mërkuri ju ka lejuar të sqaroni ndjenjat ndaj partnerit/es. Nëse jeni vetëm dhe keni vështirësi me njerëzit e tjerë në këto ditë, hiqni dorë. Do të hasni shumë armiqësi në punë, por ka nga ata që do t’ju bëjnë të fortë dhe do t’ju lejojnë të merrni rrugën e duhur.

UJORI21. janar – 19. shkurt
Një ditë pak e lodhshme, do të filloni me një humor të keq, por në mbrëmje do të ktheheni në buzëqeshje. Në vend që të heshtni, bisedoni me partnerin/en për problemet tuaja! Beqarët do të rebelohen kundër një situate të pakëndshme dhe të paqartë! Përpiquni të kuptoni se në cilin drejtim duhet të lëvizni për të ditur se ku të shkoni, mundësinë për të ndryshuar projekte të paracaktuara.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars
Një qiell pozitiv në këtë ditë do t’ju lejojë të rifilloni temat e jetës suaj të dashurisë. Duke gjetur një ndjenjë që dukej e humbur do jetë një lumturi e madhe! Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të jetojnë emocione të shkëlqyera me njohjet e reja. Është koha e duhur për t’iu përgjigjur ofertave që vijnë për punën.

Continue Reading

Horoskopi

Horoskopi ditor për diten e marte – 17. prill 2018

Published

on

DASHI21. mars – 20. prill
Do të jetë një ditë e bukur, për të jetuar me dashuritë e vërteta, por nganjëherë ndjenja e pakënaqësisë nga ana juaj do të ndihet. Përkundër gjithçkaje, ju do të jeni edhe më të bindur për zgjedhjen tuaj. Beqarët do të kenë disa pasiguri që do t’i çojë të bëjnë konsiderata të pasakta. Takimet e biznesit do të favorizohen. Ju me të vërtetë dëshironi të mësoni dhe nuk keni frikë të punoni shumë.

DEMI21. prill – 21. maj
Vendos fajin mënjanë dhe zgjidh një situatë të dobët. Nëse doni që gjithçka të shkojë mirë ju duhet ti jepni partnerit/s tuaj më shumë siguri. Beqarët sot mund të mbështeten në njohjet e njerëzve të rinj dhe interesantë. Ata mund të jenë miq të mirë, por kush e di! Dita do të jetë e mbushur me pritshmëri. Vlerësoni mundësitë më të mira që ju ofrohen.

BINJAKET22. maj – 21. qershor
Jeta e zotëruar nga Hëna dhe Venusi nuk ju japin afat. Një ftesë në mbrëmje do t’ju japë mundësinë për të takuar njerëz të rinj, por edhe për të nxitur zemërimin me të dashurin/ën tuaj. Miqësi të reja për beqarët që duan të kenë përvoja të reja. Lavdërimet e kolegëve dhe eprorëve do t’ju bëjnë shumë të lumtur. Jeta juaj e punës po shkon mirë.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik
Mos i kushtoni vëmendje disa humoreve të këqija që në mëngjesin e hershëm do ta errësojnë lidhjen tuaj në çift, do të jetë vetëm një moment dhe marrëdhënia do të kthehet si më parë. Zemrat e vetmuara sot mund të ndërmarrin hapa përpara me një person të sapo-njohur, por bëni kujdes. Kushtojini shumë vëmendje çështjeve të sotme, do të ketë situata të ngatërruara që do të zgjidhen.

LUANI23. korrik – 22. gusht
Çdo gjë sot duket kundër jush, por nuk thuhet se vazhdon deri në fund të ditës. Një keqkuptim me të dashurin/ën tuaj do t’ju ndihmojë të kuptoni se si të jeni më mirëkuptues. Beqarët nuk do kenë takime interesante apo surpriza këtë të martë! Një pengesë mund t’ju ndalojë të mbani në duart tuaja një projekt. Çlirojini ngërçet para se të vazhdoni.

VIRGJERESHA23. gusht – 23. shtator
Sot ju ndiheni të dashur nga ata përreth jush. Ju keni kuptuar se ju duhet të pranoni gjërat ashtu siç janë dhe kështu jetoni edhe më mirë. Beqarët që duan të takojnë dashurinë do të bëjnë mirë për të moderuar polemikat dhe kritikat. Sot mund të takoni një person me influencë që mund t’ju inkurajojë të merrni një nismë që është afër zemrës suaj në sektorin profesional.

PESHORJA24. shtator – 23. tetor
Harmonia mbretëron në marrëdhënien tuaj si një çift dhe jeni me të vërtetë në qiellin e shtatë! Së fundmi, pak ‘pushim’ pas shumë ditësh pune është vërtet emocionuese. Takime të reja dhe situata të reja për zemrat e vetmuara, ju mund të afroheni me personin që ju pëlqen shumë. Vonesat dhe pengesat do t’ju bëjnë të humbni shumë kohë të çmuar sot. Ju ende do të keni të gjitha ngarkesat që ju nevojiten.

AKREPI24. tetor – 22. nëntor
Në mëngjes ju mund të keni disa ngjarje të papritura dhe disa grindje me të dashurin/ën tuaj. Largoji mënjanë konfliktet dhe bëni paqe. Beqarët do të jenë në gjendje të rifitojnë marrëdhënien me një person që atyre u intereson. Tregoni se jeni profesional dhe përqendroni të gjitha përpjekjet tuaja në një nga projektet tuaja.

SHIGJETARI23. nëntor – 21. dhjetor
Do të ndiheni të hutuar dhe madje pak të zhgënjyer nga sjellja e partnerit/es. Do të doni të kuptoni pse ndodh kjo dhe do kërkoni sqarime. Një përgjigje e drejtpërdrejtë është më e mirë sesa një nënshtrim. Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të marrin lajme të rëndësishme që mund të jenë vendimtare për dashurinë. Rrethanat këtë të martë mund të jenë rastësishëm për të përmirësuar pozicionin tuaj të punës.

BRICJAPI22. dhjetor – 20. janar
Mos e neglizhoni gjysmën tuaj, në këtë moment ju duhet të lini mënjanë gjërat e kota dhe të kujdeseni për më të rëndësishmit. Demonstroni se jeni aty kur ka nevojë për ju. Beqarët sot mund të takohen me personin e zemrës dhe të fillojnë një histori të bukur dashurie. Shfrytëzoni mundësitë në ajër, fati favorizon zgjedhjet tuaja. Është koha për t’i dhënë formë projekteve.

UJORI21. janar – 19. shkurt
Kini më shumë besim te vetja dhe kujdesuni që ta përdorni zemrën tuaj për të zgjidhur një pyetje me partnerin/en tuaj. Ju do të zhgënjeni nga një miqësi që besoni të jeni të sinqertë. Nëse jeni vetëm, Mërkuri në favorin tuaj premton shumë takime interesante dhe intriguese. Mëngjesi në punë fillon me nervozizëm, për fat të mirë këmbëngulja juaj ju shtyn të jepni më të mirën nga vetja. Mund të keni rezultate të papritura.

PESHQIT20. shkurt – 20. mars
Sot kënaqësitë që do t’ju japë dashuria do t’ju bëjnë të keni një shpresë të vogël për të përmirësuar situatën tuaj, pasi në sektorët e tjerë ajo nuk shkon shumë mirë. Beqarët do të kenë fatin në anën e tyre dhe do të kenë mundësi të reja për të ardhmen. Disa pasiguri në punë mund t’ju bëjnë të shikoni gjithçka të zezë, por nëse e lini veten të udhëhiqet nga intuita, nuk do gaboni.

Continue Reading

Trending

Copyright © 2018, powered by Albgjithcka.