Kapen 10 ton drog ne Vlore

Ish kryeministri i shqiperis Sali Berisha ne statusin e tij ne facebook ka publikuar nje video ku dhe shkruan:”Ne Babice kapen 10 ton droge te klanit Rama – Tahiri! sb
qytetari dixhital denoncon!
“Mirëmbrëma doktorr Në Babicë e vogël sapo është kapur rreth 10 ton drogë Në shtëpinë Armand Koçerri mik i habilajve Vila e personit e ruajtur me kamera dhe sistem sigurie”

Ne Babice kapen 10 ton droge te klanit Rama – Tahiri! sb qytetari dixhital denoncon!“Mirëmbrëma doktorr Në Babicë e vogël sapo është kapur rreth 10 ton drogë Në shtëpinë Armand Koçerri mik i habilajve Vila e personit e ruajtur me kamera dhe sistem sigurie”

Posted by Sali Berisha on Wednesday, 18 October 2017

loading...

Lini një Përgjigje