Lajme

Vlorë vriten me armë zjarri dy persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku 2 persona janë vrarë me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gjorm. Dyshohet se viktimat janë konfliktuar ashpër, e kanë qëlluar me armë zjarri njëri-tjetrin.

Viktimat janë Arjol Shenaj 31-vjeç dhe Mariglen Memaj, 35 vjeç.

Artikuj te Ngjashem

loading...