Zjarr në kullën e Trump

Një zjarr masiv ka rënë sot në kullën e presidentit amerikan Doland Trump.

Zjarri ka rënë në katin e fundit, policia dhe zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje ku po luftojnë me flakët.

Ende nuk dihet shkaku u i këtij zjarri, por nga pamjet shihet se dhjetëra zjarrfikëse kanë shkuar pranë kësaj kulle.

Ende nuk është raportuar për dëme materiale të mëdha dhe viktima.

loading...

Lini një Përgjigje