Zjarr në kullën e Trump

Një zjarr masiv ka rënë sot në kullën e presidentit amerikan Doland Trump.

Zjarri ka rënë në katin e fundit, policia dhe zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje ku po luftojnë me flakët.

Ende nuk dihet shkaku u i këtij zjarri, por nga pamjet shihet se dhjetëra zjarrfikëse kanë shkuar pranë kësaj kulle.

Ende nuk është raportuar për dëme materiale të mëdha dhe viktima.

loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *