ShowBiz

Ish-deputeti kaubojs: Do ta bëj Lezhën si Teksasi në SHBA!

Qyteti i Lezhës mund të votojë një kryetar ndryshe nga të tjerët. I pyetur të shtunën në “Xing me Ermalin” nëse do të hedh kandidaturën për kryetar bashkie në Lezhë, “kaubojsi” Eduard Ndocaj u përgjigj me bindje se ka ardhur koha që të kandidojë e madje deklaroi se nëse zgjidhet kryetar bashkie, Lezhën do e bëjë si Texas.

“Ka ardhur koha,absolutisht që do kandidoj për Bashkinë e Lezhës. Ka ardhur koha që edhe Lezha të ketë një njeri që e do me të vërtet dhe ta kthejë në identitet”, u shpreh Ndocaj.

“Mos do ta bësh gjë Lezhën si Texas?”, e pyeti moderatori Ermal Mamaqi. “Do ishte e jashtëzakonshme. Po u zgjodha kryetar bashkie pika kyçe do jetë binjakëzimi me Texas-in”, deklaroi Ndocaj.

Artikuj te Ngjashem

loading...