Lajme

Kapet heroinë në Kakavijë, arrestohet një person

Policia e kufirt në Kkavijë mësohte se ka arrestura një 37 vjeçar pasi është kapur me 1.5 kg heroinë në pikën kufitare Kakavijës. Ai është Elton Ferko nga Fieri po udhëtonte me autobuzin e linjës Tiranë-Athinë dhe kishte fshehur drogën pjesërisht në çantë dhe pjesërisht në trup.

Burimet thonë se Ferko 1 kg heroinë e mbante të fshehur poshtë rrobave të trupit ndërsa 0.5 kg i kishte fshehur në çantën e dorës.

Artikuj te Ngjashem

loading...