Lajme

Kërcënohet me jetë avokatja

Avokates me inicialet A.Z i është thyer xhami i makinës tip “Volkswagen” në një nga lagjet e Tiranës dhe brenda makinës i është lënë një letër kërcënuese dhe një kallëp tritoli.

Pas denoncimit, policia ka nisur menjëherë hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve e ndërsa materialet janë referuar në Prokurorinë e Tiranës për veprat penale “kanosje” dhe “shkatërrim prone”.

Artikuj te Ngjashem

loading...