SPORT

Newcastle thyen Manchester United

“Djajtë” e Manchester United kanë pësuar një tjetër humbje në Premier League.
Skuadra e drejtuar nga portugezi Mourinho ka dalë e mundur nga stadiumi i Newcastle.

Për t’u siguruar fitoren dhe 3 pikët vendasve, mendoi Ritchie, i cili realizoi golin e vetëm të takimit në pjesën e dytë.

Pavarësisht humbjes, United mban sërish vendin e dytë në renditje, por Manchester City tashmë është 16 pikë më shumë.

Artikuj te Ngjashem

loading...